MENÜ
  • Sipariş Takip
    Kapat

    Önceki siparişlerinizi veya yarıda kalan siparişlerinizi görmek için aşağıdaki alana size verilen sipariş numarasını yazınız.

Hakkımızda

 Türkiye`nin online çiçek satış sitesi olarak uzun yıllardır hizmet veren my flowers çiçekçilik bugüne kadar çalıştığı kaliteli iş ortakları ile müşterilerine hizmet veriyor. Türkiye`nin dört bir yanına kaliteli, hızlı hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla mutluluk dağıtan www.myflowers.com.tr internet ve telefon üzerinden müşterilerine 7/24 sipariş oluşturma imkanı sağlamaktadır.

Doğum günü, yıl dönümü, yeni iş ve benzer birçok özel günde unutulmaz mutluluklar yaşatmanızı sağlamayı amaçlayan www.myflowers.com.tr ile  ayrıca vip çiçekler ile de ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Siz de sevdikleriniz için online sipariş oluşturabilir ve onlara unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.
 
"Sevinçlerinizi, hüzünlerinizi paylaşmak, temenni ve dileklerinizi sevdiklerinize iletmek, en özel anlarında sevdiklerinizin ne kadar değerli olduğunu onlara hissettirmeniz için My flowers Çiçekçilik daima yanınızda...

Özel günlerde sıradışı çiçek dizaynları yanında, işyeriniz, eviniz, bahçeniz, davetleriniz ya da kutlamalarınıza yönelik sizi en iyi yansıtacak çiçek dizaynları için bizimle iletişime geçebilirsiniz..."

Kütahya Porselen

English Home İstanbul

toptan mutfak eşyaları

Dekorasyon Malzemeleri

ucuz uçak bileti

Güral Porselen